У ВІТІ пройшли фахові заняття з експлуатації радіостанції фірми "HARRIS" сімейства Falcon III

Добавлено: 07.10.2021 Переглянуто: 180

На кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж факультету телекомунікаційних систем спільно з представниками ТОВ “Радіо Стратком Груп” у період з 7-8 жовтня були проведені заняття з вивчення, програмування та експлуатації системи дистанційного управління радіостанцій RF-7800R-RC виробництва корпорації L3 Harris.

-Такі заняття для нас дуже корисні. Ми дізналися багато нового від представників провідної телекомунікаційної компанії та отримали практичні навички, які допоможуть в подальшій службі та навчанні– ділиться своїми враженнями курсант Олександр Зінченко

На заняттях курсанти третього курсу підвищили професійний рівень, теоретичні знання та практично відпрацювали розгортання ліній дистанційного управління радіостанціями Harris RF-7800Н (як ранцевими потужністю 20 Вт, так і з підсилювачами потужності 150 Вт).