Військова служба правопорядку провела системну роботу із профілактики правопорушень з курсантами ВІТІ

Добавлено: 26.09.2021 Переглянуто: 289


26 версня 2021 року представники відділу запобігання, виявлення злочинів та інших правопорушень Центрального управління Військової служби правопорядку (по м. Києву і Київській обл. ) спільно із кінологічним підрозділом ЦУ ВСП провели з курсантами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут виїзні заняття, метою яких було проведення профілактичної роботи, щодо недопущення адміністративних правопорушень, скоєння злочинів та порушення військової дисципліни серед військовослужбовців навчального закладу.

- Комплекс таких спільних профілактичних заходів з Військовою службою правопорядку в першу чергу допомагають командуванню, в цілому, запобігти скоєнню правопорушень серед військовослужбовців всіх категорій навчального закладу, – зазначив заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський.

На цих заняттях курсантам доведено нормативно-правові акти, що регулюють діяльність Військової служби правопорядку, підстави притягнення до адміністративної відповідальності військовослужбовців, які порушують громадській порядок, вживають спиртні напої, наркотичні речовини та порушують військову дисципліну, обов’язки патруля та в яких випадках складаються протоколи про адміністративні правопорушення, основні причини правопорушень та вироки судів по злочинам скоєних військовослужбовцями за поточний рік. Особлива увага зверталась на такі правопорушення як: вживання наркотичних речовин, їх зберігання, придбання та збут,самовільне залишення частини, нестатутні взаємовідносини, тощо.

Окрім проведення теоретичних занять в розташуваннях курсантських підрозділів із залученням кінологічної служби ВСП проведено пошук наркотичних, психотропних речовин і прекурсорів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх