У ВІТІ проходить тренінг для військових «Управління проєктами створення кабельних мереж»

Добавлено: 20.09.2021 Переглянуто: 245

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проходить навчання за програмою управління проєктами створення кабельних мереж у рамках реалізації проєкту з розвитку IT-інфраструктури «Cable Dogs».

Даний проєкт з побудови комп’ютерних мереж для військових містечок «Cable Dogs» реалізується в рамках партнерства Україна-НАТО, у якому беруть участь представники військових частин, серед яких і військові ВІТІ. Проводить навчання компанія MУК, яка є лідером на ринку надання відповідних послуг.

Основна мета курсу - підготувати фахівців ЗСУ, які зможуть якісно аналізувати потреби, планувати та виконувати роботи з монтажу внутрішніх та зовнішніх СКС з використанням оптичних та мідних кабелів на об’єктах ЗСУ.

Зазначимо, що перші два модулі проходили на базі Об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку у Полтаві.

Завершиться курс підготовки на наступному тижні на базі ВІТІ.