УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У ВІТІ відбувся черговий випуск офіцерів за призовом курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації

Добавлено: 07.09.2021 Переглянуто: 225


На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся випуск громадян України, які були призвані на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

Протягом 3-х місячного навчання офіцери опановували загальновійськові дисципліни, фахові дисципліни, дізнавались тонкощі військової служби.

В урочистому заході з нагоди випуску взяв участь заступник начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут полковник Олексій Кім, який побажав успіхів у подальшій службі.

З молитвою благословення та словами привітань до випускників звернувся отець Дмитрій. Військовий капелан побажав нашим Захисникам миру і Божого благословення.

Також, начальник курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації капітан Веніамін Білорі побажав випускникам міцного здоров'я, легкої служби та мирного неба над головою.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх