У ВІТІ завершився навчально-методичний збір керівного складу та науково-педагогічних працівників

Добавлено: 31.08.2021 Переглянуто: 469

З 27 по 31 серпня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут тривав навчально-методичний збір керівного складу та науково-педагогічних працівників.

В останній день збору його учасниками було розглянуто методику індивідуально-виховної роботи та особливості її роботи, вимоги керівних документів щодо організації та проведення самостійної роботи курсантів. Також, на кафедрах інституту було проведено інструкторсько – методичні заняття з організації та порядку проведення лекції, групового, практичного заняття.

Фінальним етапом збору стало розширене засідання Вченої ради інституту, на якому було підведено підсумки діяльності інституту в 2020-2021 навчальному році та визначено задачі на новий навчальний рік.