Курсанти військового коледжу сержантського складу ВІТІ взяли участь у Відкритому турнірі з міні футболу

Добавлено: 28.07.2021 Переглянуто: 197

На базі спортивного комплексу Головного управління Національної поліції у Полтавській області відбувся Відкритий турнір з міні футболу на першість військової частини Національної гвардії України.

Участь у змаганнях взяли п’ять команд підрозділів військової частини 3052 Національної гвардії України та команда Військового коледжу сержантського складу ВІТІ.

За підсумками турніру кращими гравцями у команді ВКСС ВІТІ стали: голкіпер – Кабачок Василь, захисник – Тупік Дмитро, бомбардир – Рогов Данило.

Зазначимо, що змагання були організовані командуванням військової частини 3052 (Національної гвардії України) за сприянням громадської організації «Спорт для всіх» з метою підвищення спортивної майстерності, фізичної підготовленості, пропаганди здорового способу життя та закріплення товариських відносин між учасниками змагань.