Збір Cisco

Добавлено: 05.05.2017 Переглянуто: 925

На базі мережевої академії Cisco, що розгорнута у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації, проведено черговий навчальний збір військовослужбовців Збройних Сил України, які навчаються на курсах академії Cisco. Програма дистанційного навчання передбачає виконання практичної складової навчального плану курсів на реальному мережевому обладнанні, що забезпечується матеріально-технічною базою кафедри Автоматизованих систем управління факультету Інформаційних технологій і здійснюється під керівництвом сертифікованих фахівців компанії Cisco. У навчальному зборі прийняли участь представники частин і підрозділів зв'язку різних оперативних командувань та видів Збройних Сил України, які протягом трьох діб вдосконалювали практичні навички у налаштуванні мережевого обладнання для побудови мереж передачі даних Збройних Сил України.