Факультетом Бойового застосування систем управління та зв’язку продовжується наполеглива профорієнтаційна та агітаційна робота цивільної молоді

Добавлено: 24.03.2017 Переглянуто: 804

В черговий раз факультетом Бойового застосування систем управління та зв’язку була проведена робота щодо ознайомлення випускників цивільних навчальних закладів про переваги навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації.

В ході проведення зустрічі 24.03.2017, курсантом 341 навчальної групи Катериною Дмитрієнко, учням випускних класів середньої школи №4 м. Києва, були надані роз'яснення з питання вступу до вищого військового навчального закладу.

В ході демонстрації документальної стрічки про підготовку майбутніх офіцерів, учнів познайомили зі специфікою навчання в інституті, а також зі спеціальностями факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку, на які буде здійснюватися набір в 2017 році.

На завершення зустрічі з учнями, курсант Катерина Дмитрієнко вручила всім зацікавленим юнакам та дівчатам, буклети Військового інституті телекомунікацій та інформатизації та Правила прийому і рекомендації для вступу.