Курсанти факультету бойового застосування систем управління та зв’язку активно приймають участь у проведення профорієнтаційної та агітаційної роботи

Добавлено: 16.03.2017 Переглянуто: 805


Вже не вперше в цивільних навчальних закладах та в громадських містах міста Києва бачать курсантів факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку, які розповідають про престижність навчання в Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації, який є одним з лідерів серед військово-навчальних закладів України.

В черговий раз курсанти завітали до навчального закладу для того, щоб ознайомити майбутніх випускників з умовами вступу до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, а також із деталями навчання та курсантського побуту. Для агітації, курсанти приготували відеоматеріали, презентації про проходження навчального процесу, матеріальну базу, технічну забезпеченість, та багато іншого.

Найбільше учнів вразив відеоролик про інститут, який продемонстрували військовослужбовці, аби усі присутні краще зрозуміли завдання Військового інституту телекомунікацій та інформатизації під час навчання.

Зустріч пройшла дуже продуктивно, і багато юнаків та дівчат виявили бажання присвятити своє життя службі Батьківщині.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх