Бойові стрільби загартовують характер курсантів

Добавлено: 15.03.2017 Переглянуто: 1486

На військовому стрільбищі військової частини В 4126 (смт. Семиполки) 14-15 березня 2017 року з курсантами четвертого курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку проводилися практичні заняття у по виконанню вправи стрільб із АК-74.

Вогнева підготовка на факультеті та в інституті в цілому, проходить із врахуванням досвіду проведення антитерористичної операції на сході України. Практичні заняття дають змогу майбутнім офіцерам, закріплювати отримані теоретичні знання та відпрацювати навички до автоматизму, що є найважливіших факторів у досягненні перемоги над противником .

Під час цих занять курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку удосконалили вогневу й методичну майстерність та в черговий раз підтвердили свій високий рівень у володінні стрілецькою зброєю.