На факультеті Бойового застосування систем управління та зв’язку розпочалась чергова сесія для слухачів заочної форми навчання

Добавлено: 10.03.2017 Переглянуто: 1032

На факультеті Бойового застосування систем управління та зв’язку на навчання для здобуття ступеня "бакалавр" за заочною формою навчання за результатами вступних випробувань на місця державного замовлення без присвоєння військових звань офіцерського складу навчаються військовослужбовці військової служби за контрактом рядового, сержантського (старшинського) складу, які бездоганно прослужили у Збройних Силах України не менше одного терміну контракту.

Так, в період з 09 по 25.03.2017, на факультеті Бойового застосування систем управління та зв’язку розпочалась сесія для слухачів 2 курсу заочної форми навчання за спеціальністю “Кібербезпека” за спеціалізацією “Захист інформації та кібернетична безпека в інформаційно-телекомунікаційних системах”.

Це є дуже гарною можливістю для отримання вищої освіти без відриву від військової служби.