Загальні збори сержантського складу у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 05.02.2017 Переглянуто: 1379

05 лютого 2017 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації проведено загальні збори сержантського складу факультетів № 1, 2, 3 з порядком денним: “Формування командирських та лідерських якостей у молодших командирів, як головний чинник підтримання здорової морально-психологічної атмосфери у військових колективах, підрозділах, недопущення правопорушень серед курсантів та невідворотність покарання за їх скоєння”.

Під час заходу були розглянуті питання щодо формування лідерських якостей та авторитету у молодших командирів, а також методи та прийоми роботи сержантського складу з підлеглим особовим складом під час виконання завдань за призначенням, враховуючи досвід антитерористичної операції в окремих районах Донецької та Луганської областей.