24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Війна та мир Гетьмана Скоропадського

Добавлено: 11.12.2016 Переглянуто: 837

11 грудня курсанти перших курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації за планом відділу з морально-психологічного забезпечення навчального закладу відвідали Національний військово-історичний музей України а саме виставку «Війна та мир Гетьмана Скоропадського», яка присвячена 100-річчю початку Першої світової війни.

Цікаво знати:

Генерал Павло Скоропадський у 1918 році став гетьманом Української Держави та був єдиним воєначальником одночасно нагородженим вищими бойовими нагородами ворогуючих сторін – російським орденом Святого Георгія та німецьким – Червоного Орла. Обидві нагороди нині зберігаються у фондах Національного військово-історичного музею України та представлені на виставці. Крім того відвідувачі можуть ознайомитися з документами, оригінальними зразками зброї, предметами фалеристики, вексилології, уніформістики, особистими речами учасників війни, унікальними світлинами тощо.

Також курсанти інституту оглянули виставку «Збройні сили України на захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України» 2014–2015 рр.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net