31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Друга Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція “Національна безпека України: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення”

Добавлено: 24.11.2016 Переглянуто: 1094

24 листопада 2016 року на базі Військової академії (м. Одеса), відбулась ІІ Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція “Національна безпека України: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення”.

На пленарному та секційних засіданнях обговорювали проблеми розвитку озброєння та військової техніки, всебічного забезпечення військових формувань та правоохоронних органів держави.

Під час таких спілкувань і дискусій курсанти навчаються досліджувати процеси та явища, виявляти недоліки та надавати пропозиції щодо спрямування процесів в оптимальному напрямку, а також навчаються мислити творчо, а не шаблонно.

Від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації в роботі конференції взяли участь курсанти: Анацький Я.Г. (122 н.гр.), Бондаренко І.О. (243 н.гр.), Яворський Ю.В. (243 н.гр.), Дніпрвська А.М. (243 н.гр.) та старший викладач кафедри підполковник Шаповал О.М.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net