Триває підготовка офіцерів за призовом на базі ВІТІ

Добавлено: 25.07.2021 Переглянуто: 580

На курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, триває другий етап навчання офіцерів, що закінчили військові кафедри цивільних вишів та призвані на військову службу.

Заняття проходять на базі батальйону забезпечення навчального процесу інституту.

Офіцери підвищують свою індивідуальну фахову підготовку, опановуючи новітні засоби зв’язку та загальновійськову підготовку.

Для всебічного розвитку офіцерів було організовано екскурсії визначними місцями та музеями м.Київ.

За традицією на вихідних слухачі не забували про спорт. Були проведені турніри з настільного тенісу, шахів, перетягування канату, та змагання з випускниками кафедри військової підготовки з футболу та волейболу.

Попереду офіцерів-зв'язківців чекає не менш напружена та цікава програма.