Оголошується набір для навчання у 2021-2022 навчальному році терміном до 12 місяців на "фаховому курсі тактичного рівня (L-1B)" за військово-обліковими спеціальностями "Організація зв'язку у Збройних Силах України". Подробиці за посиланням: Фаховий курс тактичного рівня (L-1B)

Триває підготовка курсантів - зв’язківців до параду військ на честь 30-ї річниці Незалежності України

Добавлено: 16.07.2021 Переглянуто: 196

Триває підготовка парадного розрахунку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Круд до параду військ на честь 30-ї річниці Незалежності України.

Тренування проходять за планом та без збоїв.

Юнаки зізнаються, що для них пройти у парадному строю центральною вулицею нашої країни ‒ Хрещатиком, велика честь.

- 30-та річниця Дня Незалежності - це велике свято для всього українського народу, а для мене особисто - велика честь спільно зі своїми побратимами крокувати у складі парадного розрахунку, - говорить учасник парадного розрахунку курсант Олексій Дубіль.

Традиційно, щоп’ятниці, визначається краща шеренга парадного розрахунку. Цього о разу кращою стала 9 шеренга. За свою старанну працю протягом тижня хлопці отримали перехідний вимпел та солодкі подарунки.