Оголошується набір для навчання у 2021-2022 навчальному році терміном до 12 місяців на "фаховому курсі тактичного рівня (L-1B)" за військово-обліковими спеціальностями "Організація зв'язку у Збройних Силах України". Подробиці за посиланням: Фаховий курс тактичного рівня (L-1B)

До Дня українських миротворців у ВІТІ привітали офіцерів - учасників миротворчих операцій

Добавлено: 15.07.2021 Переглянуто: 185

15 липня - День Українських Миротворців.

Сьогодні, під час ранкової наради, начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук привітав офіцерів інституту підполковника Андрія Ткаченка та старшого лейтенанта Костянтина Кіяновського, які брали участь у миротворчих операціях.

Вітаємо всіх українських миротворців і бажаємо вам високого професіоналізму, міцного здоров’я та мирного неба!