Курсанти інституту відвідали ХІІ міжнародну спеціалізовану виставку «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА - 2015»

Добавлено: 15.10.2016 Переглянуто: 1713

12 жовтня 2016 року курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відвідали ХІІ міжнародну спеціалізовану виставку «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА - 2015»

До складу організаційного комітету виставки увійшли представники ключових міністерств і відомств:

• Міністерства внутрішніх справ України
  • Міністерства оборони України
  • Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
  • Міністерства закордонних справ України
  • Служби безпеки України
  • Державної прикордонної служби України
  • Державного космічного агентства України
  • Державної служби України з надзвичайних ситуацій
  • Державної служби експортного контролю України
  • Державної фіскальної служби України
  • Державного Концерну «Укроборонпром»
  • ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Виставка «Зброя та безпека» проводиться з 2004 року, але цьогорічна стала найбільшою подією відповідного спрямування в історії України за кількістю учасників, важливих міжнародних угод, представлених зразків техніки та новинок, а також за представницьким рівнем та популярністю серед громадськості.

За фактичними даними площа виставки сягнула 19300 кв.м., із них 16000 кв.м - у двох павільйонах МВЦ та 3300 кв.м - на відкритих майданчиках. В експозиції взяли участь 264 підприємства, у т.ч., 21 іноземна компанія із 8 країн (Болгарія, Естонія, Ізраїль, Індія, Китай, Нідерланди, Польща, США).

Роботу виставки висвітлювали 149 представників ЗМІ із 98 акредитованих медіаресурсів.

Участь в урочистій церемонії відкриття взяли:

• Секретар РНБО - Олександр Турчинов
  • Міністр внутрішніх справ - Арсен Аваков
  • Заступник Міністра оборони - Ігор Павловський
  • Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Руслан Корж
  • Голова Служби безпеки - Василь Грицак
  • Голова Державної прикордонної служби - Віктор Назаренко
  • Голова Державного космічного агентства - Любомир Сабадош
  • Заступник директора Департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО - заступник помічника Генерального секретаря НАТО - Ернест Герольд
  • Генеральний директор ДК «Укроборонпром» - Роман Романов
  • Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр» - Анатолій Ткаченко