Триває навчальний збір зі слухачами кафедри військової підготовки ВІТІ, які проходять підготовку за програмою офіцерів запасу

Добавлено: 11.07.2021 Переглянуто: 565

У ВІТІ тривають практичні заняття з майбутніми офіцерами запасу. Заняття відбуваються на базі батальйону забезпечення навчального процесу ВІТІ.

У програму вишколу включено заняття із тактичної, загальновійськової, інженерної та фахової підготовки.

Вихідними керівництвом збору було організовано активне дозвілля для слухачів - це змагання з футболу, волейболу, армспорту та інших видів спорту.

Зазначимо, що майбутні офіцери запасу вже на фінішній прямій, наступний тиждень стане фінальним етапом їхньої підготовки. Наприкінці тижня слухачі присягнуть на вірність Українському народові. Присяга відбудеться 17го липня.

Отже, вже незабаром слухачам буде присвоєно первинне офіцерське звання “молодший лейтенант запасу”.