Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва завітала до курсантів ВІТІ

Добавлено: 07.07.2021 Переглянуто: 363

Сьогодні, 7 липня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулась зустріч Олімпійської чемпіонки зі спортивної гімнастики Лілії Подкопаєвої з парадним розрахунком.

Українська легенда спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва розповіла майбутнім офіцерам про свій шлях у спорті, про подолання складнощів, які траплялися на її шляху до спортивних вершин.

У свою чергу, уславленій спортсменці курсанти продемонстрували проходження урочистим маршем, яким крокуватимуть 24-го серпня на День Незалежності.

Крім цього, у ході зустрічі Лілія ознайомилася з історією та спортивною базою Військового інституту.

На завершення зустрічі відбулося фотографування на згадку.