У ВІТІ тривають вступні випробування кандидатів на навчання

Добавлено: 07.07.2021 Переглянуто: 486

Приймальна комісія ні на мить не зупиняє свою роботу, адже у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпал Вступної кампанії – 2021.

Цьогорічна Вступна кампанія триватиме до 17 липня.

Наразі абітурієнти складають вступні випробування. Для кожного з них цей крок є іспитом на мужність та подоланням перших стежок на шляху до офіцерських зірок.

Вступні випробування складаються з психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовленості та медичного огляду військово-лікарською комісією.

По завершенню випробувань, відібрані приймальною комісією абітурієнти одягнуть курсантські однострої та відбудуть на проходження первинної військово-професійної підготовки на базі батальйону забезпечення навчального процесу інституту.

Побажаємо всім абітурієнтам наснаги, впевненості та максимальної самовіддачі у ці напружені дні!