Більше 100 майбутніх офіцерів запасу проходять польовий вишкіл на базі ВІТІ

Добавлено: 01.07.2021 Переглянуто: 255

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочався навчальний збір зі студентами цивільних вищих навчальних закладів, які проходять підготовку за програмою офіцерів запасу.

Практичні заняття з майбутніми офіцерами запасу проводять на базі батальйону забезпечення навчального процесу ВІТІ.

Протягом двох тижнів, більше 100 слухачі, які навчаються у ВІТІ, матимуть можливість всі отримання знання відпрацювати практично у польовому таборі.

Після успішного завершення навчального збору та проведення підсумкової атестації, студенти, присягнуть на вірність Українському народові, яка відбудеться 17 липня.

Після успішного проходження зборів та отримання первинного офіцерського звання “молодший лейтенант запасу” вони проходитимуть військову службу на офіцерських посадах.