УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Вебінар “Міжнародне гуманітарне право”

Добавлено: 28.05.2021 Переглянуто: 271


В Нормах Міжнародного гуманітарного права зустрічається принцип “Розумного командира”, який визначає ключове місце людського фактору при прийнятті рішення на ведення бойових дій.

27 травня 2021 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у рамках співпраці з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста відбувся вебінар з питань міжнародного гуманітарного права на якому було наголошено про основні принципи Міжнародного гуманітарного права: принцип відмінності, заборони нападів невибіркового характеру, пропорційності та обережності також було визначено, що найголовнішим критерієм оцінки правильного рішення під час ведення бойових дій є збереження життя цивільних осіб та об’єктів життєзабезпечення населення.

Командування інституту висловлює щиру подяку Делегату МКЧХ по роботі зі Збройними Силами України Дійого Веллозу та Раднику МКЧХ по роботі зі Збройними Силами України та органами безпеки України Ігорю Лимаренкові за багаторічну співпрацю та допомогу в організації та проведенні заходу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх