УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

ХХ Воєнно-наукова конференція курсантів інституту

Добавлено: 26.05.2021 Переглянуто: 383


Відповідно до плану роботи воєнно-наукового товариства інституту на 2020/2021 навчальний рік у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулася ХХ підсумкова воєнно-наукова конференція курсантів інституту.

Мета конференції: підведення підсумків наукової роботи курсантів інституту, розвиток творчої думки, обмін воєнно-науковою інформацією, популяризація кращих наукових робіт та обмін відгуками по них, а також подальша активізація роботи воєнно-наукових товариств факультетів інституту та воєнно-наукових гуртків кафедр щодо залучення до наукової роботи курсантів інституту. Конференція невід’ємна форма висвітлення підсумків наукової роботи (реферату, курсової, дипломної чи магістерської роботи).

Готуючись до виступу на конференції, доповідачі систематизують вивчений навчальний матеріал і, таким чином, якісніше, ефективніше готуються до заліків чи екзаменів.

Саме на таких заходах у процесі професійних дискусій формується професійна культура, професійний досвід та мислення, вміння підготувати та провести публічний виступ, ділову, наукову бесіду, дискусію.

На секційних засіданнях наукових гуртків кафедр було заслухано та обговорено 110 доповідей та повідомлень курсантів. Під час обговорення доповідей курсанти отримали рекомендації для покращення подальшої роботи та рівня своєї практичної підготовленості.

За результатами конференції планується видання Збірника тез доповідей ХХ воєнно-наукової конференції курсантів інституту.

Кращі доповідачі конференції будуть заохочені начальником інституту за активну роботу у воєнно-науковому товаристві курсантів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх