Збірна команда ВІТІ взяла участь у Відкритий Чемпіонат міста Києва з перетягування канату

Добавлено: 25.05.2021 Переглянуто: 530

22 травня відбувся Відкритий Чемпіонат міста Києва з перетягування канату за участю 20 команд.

Цього року жіноча та дві чоловічі збірних інституту вирішили спробувати свої сили та взяли участь у змаганнях.

Даний захід відбувся у рамках популяризації та підвищення престижу перетягування канату як засобу оздоровлення широких верств населення, широкого залучення студентської молоді до занять фізичною культурою та спортом.