На базі ВІТІ завершилися курси підвищення кваліфікації офіцерів з питань забезпечення функціонування інформаційно-телекомунікаційних систем

Добавлено: 23.05.2021 Переглянуто: 282

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут тривали курси підвищення кваліфікації офіцерів з питань забезпечення функціонування інформаційно-телекомунікаційних систем.

Для якісного та всебічного опанування офіцерами запасу необхідними знаннями та навичками командування військового інституту створило усі побутові та інші умови.

Зокрема, проживали офіцери у комфортних сучасних казармах. Навчальний процес було організовано на високому рівні, про що свідчить успішно складений комплексний випускний екзамен.

Під час урочистого шикування випускникам курсів були вручені сертифікати про перепідготовку та підвищення кваліфікації.