Курсанти інституту долучилися до відкриття пам’ятника Василю Вишиваному

Добавлено: 20.05.2021 Переглянуто: 491

Сьогодні, 20 травня, за участю курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулося відкриття пам’ятника видатному громадсько-військовому діячеві, австрійському архикнязю українського походження, політичному українцю Василю Вишиваному (Вільгельму фон Габсбургу).

Символічно, що відкриття пам’ятника відбулося у Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня.