В Україні відзначають День Матері

Добавлено: 08.05.2021 Переглянуто: 556

На сьогодні День матері відзначається у 85 країнах світу.

Історія його становлення почалася з 1907 року в американському штаті Вірджинія, коли Анна Джарвіс, яка зіткнулася з передчасною смертю матері, висунула ідею встановити день вшанування для всіх мам і звернулася з запитом про запровадження свята в державні органи.

Згодом, запроваджено офіційне святкування Дня матері у другу неділю травня в США.

В Україні День Матері відзначається кожної другої неділі травня згідно з Указом Президента від 10 травня 1999 року.

Ми щиро вітаємо наших наймиліших і найрідніших МАМ!

Дорогі мами, дякуємо вам за вашу материнську працю і любов, за ваше терпіння і виховання.

В Україні відзначають День Матері (інформація від 09.05.2021)