Участь команди ВІТІ у чемпіонаті ЗС України з військового п’ятиборства

Добавлено: 01.05.2021 Переглянуто: 847

В період з 26-го по 30-те квітня 2021 року на спортивній базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба в рамках спартакіади серед вищих військових навчальних закладів проходив чемпіонат Збройних Сил України з військового п’ятиборства.

Військове п’ятиборство – це військово-прикладний вид спорту спортивними дисциплінами якого є :

• кульова стрільба з малокаліберної гвинтівки;
  • смуга перешкод за стандартами НАТО (довжина 500 метрів і 20 елементів перешкод);
  • метання гранат на дальність і точність;
  • військово-прикладне плавання з подоланням перешкод;
  • біг на 8 кілометрів.

За підсумками проведених змагань 4 місце виборов Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Наша збірна команда була представлена на змаганнях в такому складі:

солдат Попруга Р.Ю. - 26 курс;

солдат Заморока Д.С. – 16 курс;

солдат Мельник Р.В. – 18 курс;

солдат Степанюк В.П. – 38 курс;

солдат Гурковський Д.Г. – 38 курс;

солдат Умін Б.В. – 39 курс.

Після двух видів спартакіади в загальному заліку серед ВВНЗ (міні-футбол – 1 місце, військове п’ятиборство – 4 місце) наш інститут посідає високе 2 місце. Побажаємо нашим спортсменам подальших успіхів в змаганнях та з гідністю відстоювати честь нашого вишу.

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.