Вітаємо з успішним захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня “доктора філософії”

Добавлено: 30.04.2021 Переглянуто: 410

Вітаємо помічника начальника інституту з фінансово-економічної роботи - начальника фінансово-економічної служби інституту капітана Олександра Черешневого з успішним захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня “доктора філософії” за спеціальністю “Облік і оподаткування”.

Науковий керівник: доктор економічних наук, доцент, Здирко Наталія Григорівна

Захист відбувся 27 квітня 2021 року у Спеціалізованій вченій раді Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” Національної академії аграрних наук України.

Бажаємо Олександру Ігоровичу ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію, бажаємо неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, гарного настрою, великого щастя в житті та вірної удачі!