Вітаємо з Всеукраїнським Днем психолога!

Добавлено: 23.04.2021 Переглянуто: 285

Психологія - одна з наймолодших наук, однак, завдяки грамотній роботі психолога, у світі стає більше щасливих людей, які вірять в свої сили і вміють перемагати свої слабкості.

Професіонал своєї справи - хороший психолог може надати неоціненну підтримку у важкій ситуації і допомогти досягти великих життєвих висот!

Колектив Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут від усієї душі вітає психологів інституту!

Нехай ваші професійні навички та знання, ваше щире і добре ставлення зроблять життя ваших підопічних спокійнішим, цікавішим і щасливішим! Доброго вам здоров'я, любові і великих успіхів у вашій діяльності!