31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Допомога постраждалим бійцям АТО

Добавлено: 13.09.2016 Переглянуто: 931

9 вересня відбулась співпраця між особовим складом первинної військово-професійної підготовки і благодійним фондом «ОВЕС» у зборі необхідного матеріалу, щоб допомогти постраждалим бійцям АТО. Курсанти, офіцери та викладачі з радістю долучились до акції. Щоденно поповнювались спеціальні контейнери збору кришечок для наших героїв, які віддавши здоров’я заради батьківщини і спокою свого народу, наразі потребують протезування-якісного та сучасного.

Тож допоможемо мужнім воїнам, які за цю землю постраждали, повернулись до повноцінного життя!

Адже, аби бути благодійником, не потрібно віддавати останнє чи робити щось надзвичайне. Просто годі викидати гроші у сміття!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net