Он-лайн участь курсантів інституту у міжнародній молодіжній науково-практичній конференції

Добавлено: 15.04.2021 Переглянуто: 261

Відбулася XIX міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Історія розвитку науки, техніки та освіти» в якій взяли участь наші курсанти. Вони виступили на тему актуальних історичних проблемних питань, які були проблемними на протязі 100 років і залишилися до нашого часу. Це такі питання: двоїстість природи, частинок, які рухаються і в той же час є хвилями. Курсанти розповідали про те що насправді є дві природи хвиль: хвилі в середовищі і хвилі частинок що рухаються та коливаються.

Проблемні питання викликають зацікавленість у курсантів і це спонукає їх до активної розумової діяльності. Активні курсанти виявляють інтерес до таких досліджень у фізиці в науковому гуртку кафедри Математики та фізики, яка є основою їх майбутньої спеціальності.

Тези доповіді: ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ УЯВЛЕНЬ ПРО ХВИЛІ (Світлана Маленко, 102 гр.)

Тези доповіді: ПРОБЛЕМИ ТИСКУ СВІТЛА НА РЕЧОВИНУ (Михайло Широков, 193 гр.)

Тези доповіді: ФУНДАМЕНТАЛЬНИЙ ВИД РУХУ МАТЕРІЇ (Дмитро Шерстюк , 182 гр.)