Участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОБЛЕМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ» (PCSIТS)

Добавлено: 15.04.2021 Переглянуто: 550

Кафедра Комп’ютерних інформаційних технологій факультету Інформаційних технологій ВІТІ прийняла участь у ІV МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОБЛЕМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ» (PCSIТS), яка проводилась у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на базі кафедри Кібербезпеки та захисту інформації факультету Інформаційних технологій 15.04.2021.

Представники вітчизняних та зарубіжних установ та організацій ділилися науковими здобутками та досвідом за тематикою конференції: “Науково-технічні та практичні аспекти кібербезпеки інформаційних технологій” та “Методи, засоби та заходи менеджменту інформаційної безпеки”. Зокрема для виступу на планерне засідання було запрошено старшого викладача кафедри Комп’ютерних інформаційних технологій майора Віталія ФЕСЬОХУ для ознайомлення з його науковими напрацюваннями стосовно виявлення кібератак нульового дня.