Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

Військовий інститут з ознайомчим візитом відвідав Представник НАТО в Україні – радник з питань професійної військової освіти

Добавлено: 24.03.2021 Переглянуто: 325

Сьогодні, військовий інститут відвідав Представник НАТО в Україні – радник з питань професійної військової освіти підполковник Стасіс Палдунас.

Головною метою візиту був інформаційний огляд та основне призначення ВІТІ для подальшого налагодження співробітництва з представництвом НАТО на території України.

В ході візиту відбулась зустріч Стасіс Палдунас з начальником інституту генерал-майором Віктором Остапчуком та заступником начальника інституту з навчальної роботи полковником Олексієм Сілко, щодо перспектив розвитку військової освіти.

⁃ Після спілкування з курсантами інституту, був приємно вражений не лише їх професійною підготовкою, але і рівнем володіння англійської, - наголосив Стасіс Палдунас.

В рамках візиту також організовано конференцію з начальниками кафедр щодо нової системи перепідготовки викладачів.

Крім цього, радник з питань професійної військової освіти ознайомився з історією та матеріально-технічною базою інституту.