Курси підвищення кваліфікації з питань організації та забезпечення безпеки в мережах військового зв'язку

Добавлено: 18.03.2021 Переглянуто: 481

З 09 березня до 12 березня та з 11 березня до 17 березня на кафедрі Захисту інформації та кіберзахисту факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут були проведені курси підвищення кваліфікації з питань організації та забезпечення безпеки в мережах військового зв’язку з офіцерами Міністерства оборони України, які призначені посади, пов’язані з захистом інформації (кібернетичної безпеки) в інформаційно-телекомунікаційних системах.

В ході проведення курсів слухачі отримали нові знання у цій сфері та здобули такі практичні навички:

• здійснювати організацію забезпечення захисту інформації у підрозділі;

• роботи з засобами криптографічного захисту інформації;

• роботи з нормативними документами в сфері захисту інформації.

Після повного виконання плану-програми, з метою встановлення фактичної відповідності рівня підготовки слухачів курсів було проведено підсумковий контроль у вигляді заліку.

Вітаємо всіх випускників курсу з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтва про підвищення кваліфікації!