31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Начальник військ зв’язку ЗС України поставив завдання щодо організації навчального процесу в інституті

Добавлено: 01.09.2016 Переглянуто: 1782

Сьогодні, 1 вересня, начальник військ зв’язку Збройних Сил України – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС України генерал-майор Володимир РАПКО під час урочистих заходів з нагоди початку нового навчального року та Дня знань привітав увсесь особовий склад інституту зі святом та вручив начальнику Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковнику Євгену СТЕПАНЕНКУ за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі державну нагороду - орден Богдана Хмельницького ІІІ ст.

Будучи командиром бригади зв’язку ГШ ЗС України з початку АТО на сході України полковник Євген Степаненко виконував складні бойові завдання по забезпеченню зв’язком та управлінню частин і підрозділів, які знаходились в Донецькій і Луганській областях, де відзначився сумлінним виконанням обов’язків та високим професіоналізмом.

Начальник військ зв’язку ЗС України також під час запланованої лекції у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації поставив завдання керівному складу та науково-педагогічним працівникам інституту щодо організації навчального процесу та підготовки майбутніх офіцерів-зв’язківців.

— Саме від Вас залежить ефективність підготовки фахівців зв’язку, професіоналів військової справи, які повинні впевнено володіти сучасними засобами зв’язку та озброєнням, мати високу патріотичну свідомість.

На вимогу часу та керівництва держави й Збройних Сил України сьогодні відбувається реформування військової освіти. Курсанти інституту навчатимуться за програмами країн НАТО. Навчання має бути більш прив’язане до практичної складової, майбутні фахівці зв’язку будуть паралельно навчатись і в навчальних класах , і на полігонах у навчальних центрах забезпечення військ зв’язку ЗС України зазначив у своєму виступі начальник військ зв’язку ЗС України генерал – майор Володимир РАПКО.

Вітаємо усіх зі святомом Дня знань та бажаємо наснаги та нових звершень!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net