Курси підвищення кваліфікації з питань технічного захисту інформації (у сфері відкритої інформації)

Добавлено: 09.03.2021 Переглянуто: 576

З 22 лютого по 05 березня на кафедрі Захисту інформації та кіберзахисту факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут були проведені курси підвищення кваліфікації з питань підвищення кваліфікації питань з кібербезпеки та ведення спеціальних дій у кіберпросторі з офіцерами, яких призначено на посади в підрозділи розробки та супроводження власних інформаційних ресурсів військових частин з метою забезпечення та організації кібербезпеки.

В ході проведення курсів слухачі отримали нові знання щодо:

- основ інформаційної та кібернетичної безпеки;

- основних методів та засобів захисту у кіберпросторі;

- загальних принципів роботи та способів застосування мереж VPN, анонімайзерів та проксі-серверів;

- основних способів збору, пошуку та аналітичної роботи в мережі Інтернет;

- порядку застосування пошукових систем під час збору інформації;

- основ роботи та побудови баз даних.

Науково-педагогічним працівникам, а саме кандидату технічних наук, доценту підполковнику Хусаінову Павлу Валентиновичу та викладачу кафедри підполковнику Баканову Валентину Сергійовичу вдалося створити сприятливі умови засвоєння теоретичних знань та практичних навичок. Всі слухачі склали успішно фінальний залік.

Вітаємо всіх випускників курсу з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтв підвищення кваліфікації!