26 лютого Україна відзначає День кримського спротиву російській окупації

Добавлено: 26.02.2021 Переглянуто: 310

26 лютого 2014 року у Сімферополі під стінами Верховної Ради АРК відбувся мирний, проукраїнський мітинг кримських татар та українців, організований Меджлісом кримськотатарського народу на підтримку територіальної цілісності України, задля того,щоб продемонструвати усьому світові, що Крим – це Україна. У акції взяли участь приблизно 10 тисяч громадян. На жаль, в ніч з 26 на 27 лютого, побачивши реакцію громадян України напередодні, російський спецназ, порушивиши українське та міжнародне законодавство, почав захоплення будівлі Верховної Ради АРК та Сімферополя, де потім під дулами автоматів було відправлено у відставку законне, українське керівництво АРК. Оголошено «референдум» про приєднання до Росії, який відбувся 1 березня з численними порушеннями українского, міжнароного закондавства та у супроводі російських військових.

Згадуючи ті події – українці та увесь цивілізований світ підтримують Український Крим та українців і кримських татар, які живуть в АРК,в умовах тимчасової російської окупації.

26 лютого Україна відзначає День кримського спротиву російській окупації (інформація від 26.02.2021)

Крим – це Україна.Так було, так є і так буде завжди.