Запрошуємо взяти участь у конкурсі на кращий науковий реферат з воєнної історії України!

Добавлено: 22.02.2021 Переглянуто: 1689

Конкурс проводиться відповідно до наказу Генерального штабу Збройних Сил України від 31.01.2020 № 31 “Про організацію та проведення у Збройних Силах України щорічного конкурсу на кращий науковий реферат з воєнної історії України” та приурочується до Дня захисника України.

У конкурсі може брати участь рядовий, сержантський та старшинський склад строкової та контрактної служб, курсанти вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

Для участі у першому етапі конкурсу реферати, оформлені відповідно вимог Положення про організацію та проведення у Збройних Силах України щорічного конкурсу на кращий науковий реферат з воєнної історії України, подати на розгляд конкурсної комісії інституту до науково-організаційного відділу до 26 березня 2021 року.

Напрямки наукових робіт, які подаються на розгляд конкурсній комісії:

воєнна справа Давньої України (до середини ІХ ст.);

воєнна історія Києво-Галицького періоду (друга половина ІХ ст. – 40-ві роки XIV ст.);

українська воєнна історія в Литовсько-Польську добу (40-ві роки XIV ст. – 1648 р.);

воєнна історія років української національної революції та доби Гетьманщини (1648 – кінець XVIII ст.);

воєнна історія України в роки російсько-австрійського панування (XVIII ст. – 1917р);

воєнна історія України в роки національно-демократичної революції в Україні (1917 – 1921 рр.);

розвиток воєнної справи на західноукраїнських землях (1921 – 1939 рр.);

воєнна історія України в добу радянської влади (1921 р. – серпень 1991р.);

воєнна історія незалежної України 1991 р. – теперішній час).

За детальною інформацією звертатися до науково-організаційного відділу інституту (кімната 284).

Телефон: (044)256-22-73 Е-mail: [email protected]