Офіцери-зв’язківці закінчують навчання на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації

Добавлено: 22.02.2021 Переглянуто: 276

Офіцери за призовом, які проходять вишкіл на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації вийшли на фінішну пряму. Цього тижня офіцери систематизували свої знання та навички котрі вони набули за ввесь навчальний період. Зв’язківці відпрацьовували нормативи на техніці зв'язку, а також тренувались розгортати комплексні апаратні зв’язку.

Цього тижня також відбулась сумна подія - 6-ті роковини Дебальцівської операції. Слухачі вшанували пам’ять про загиблих героїв та віддали їм шану хвилиною мовчання.

Вже наступного тижня слухачі покажуть отримані вміння підчас випускного комплексного іспиту, який буде проведено в польових умовах. Після здачі екзаменів слухачі готуються відправитись до частин для постійного несення служби де вони pастосовуватимуть отримані знання на практиці.