У ВІТІ відбувся День відкритих дверей

Добавлено: 21.02.2021 Переглянуто: 1850

20 лютого у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшов День відкритих дверей.

Особовий склад гостинно приймав у своїх стінах гостей.

Серед відвідувачів були цивільна молодь разом з батьками з Києва та різних областей України. Заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко розповів про правила прийому 2021 року, особливості вступу та вимоги до кожної спеціальності, крім цього провів історичний ракурс інституту. Також він зазначив, що навчальний заклад готує військових фахівців тактичної ланки у галузі телекомунікацій та інформатизації, як для всіх видів Збройних Сил України, так і для інших військових формувань.

Начальники кафедр у свою чергу ознайомили гостей з навчально-матеріальною базою інституту та специфікою роботи випускних кафедр своїх спеціальностей.

Зазначимо, що 20 березня в інституті знову відбудеться День відкритих дверей. Тому просимо завчасно пройти реєстрацію.

Зареєструватись для участі ви можете за посиланням -

Реєстрація до Дня відкритих дверей ВІТІ

Чекаємо на вас!