Курсанти ВІТІ вшановували учасників бойових дій на території інших держав

Добавлено: 15.02.2021 Переглянуто: 354

Сьогодні, 15 лютого, особовий склад Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяв участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу воїнам України, полеглим у Афганістані.

У заходах взяли участь курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Руслан Світлий, начальник управління праці та соціального захисту населення Печерської райдержадміністрації Ольга Мозгова, представники громадської організації «Печерське відділення Київської міської спілки ветеранів Афганістану».

Учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських бійців, загиблих на під час бойових дій на території інших держав.