Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

Курсанти ВІТІ вшановували учасників бойових дій на території інших держав

Добавлено: 15.02.2021 Переглянуто: 231

Сьогодні, 15 лютого, особовий склад Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяв участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу воїнам України, полеглим у Афганістані.

У заходах взяли участь курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Руслан Світлий, начальник управління праці та соціального захисту населення Печерської райдержадміністрації Ольга Мозгова, представники громадської організації «Печерське відділення Київської міської спілки ветеранів Афганістану».

Учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських бійців, загиблих на під час бойових дій на території інших держав.