Вітаємо переможців!

Добавлено: 21.01.2021 Переглянуто: 826

Відповідно до наказу Начальника інституту від 04.01.2021  № 4 «Про заохочення переможців І етапу ХХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика», нагороджено грамотою:

За І місце:

солдата УСИК Анну Андріївну – 293 навчальна група;

За ІІ місце:

солдата СОРОКУ Дарину Вікторівну – 271 навчальна група;

За ІІІ місце:

солдата ТУРЧАК Ольгу Русланівну – 201 навчальна група;

солдата ХАРЛАНЧУК Дар’ю Олегівну – 283 навчальна група;

Відповідно до наказу Начальника інституту від 04.01.2021  № 5 «Про заохочення переможців І етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», нагороджено грамотою:

За І місце:

солдата ТУРЧАК Ольгу Русланівну – 201 навчальна група;

За ІІ місце:

солдата ХАРЛАНЧУК Дар’ю Олегівну – 283 навчальна група;

солдата ТИТОК Єлизавету Дмитрівну– 291 навчальна група;

За ІІІ місце:

солдата УСИК Анну Андріївну – 293 навчальна група;

солдата СОРОКУ Дарину Вікторівну – 271 навчальна група;

Слова вітання переможцям та їх наставникам висловили заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій СІЛКО та заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Олег ПЕТРОВСЬКИЙ. Вони побажали присутнім не зупинятися на досягнутому, надалі сприяти піднесенню престижу української мови, подальших творчих успіхів, нових злетів та перемог!