УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Офіцери-зв’язківці продовжують нарощувати свій професійний потенціал

Добавлено: 17.01.2021 Переглянуто: 454


Офіцери за призовом, що прибули на півторарічну службу продовжують вишкіл в польових умовах на базі Батальйону забезпечення навчального процесу ВІТІ.

Минулий тиждень для слухачів став чи не найнасиченішим за увесь період навчання - розпочався модуль фахової індивідуальної підготовки. Офіцери опановували сучасні засоби зв’язку з якими їм доведеться зіштовхнутись з перших днів роботи на своїх посадах.

Проте й вихідні для офіцерів-зв’язківців не стали менш інтенсивними. Військові підготували низку презентацій та доповідей про сучасні методи ведення війни звідки почерпнули для себе чимало ексклюзивної інформації.

Наприкінці дня слухачі взяли участь у «Спортивному святі». Основними дисциплінами якого стали волейбол та настільні ігри. Також усі охочі мали нагоду покращити свою фізичну форму в тренажерній залі батальйону.

Наступного тижня слухачів очікує не менш насичений навчальний тиждень на якому будуть проведені стрільби, заняття з експлуатації БПЛА-ретрансляторів та ще чимало корисного.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх