Оголошується набір для навчання у 2021-2022 навчальному році терміном до 12 місяців на "фаховому курсі тактичного рівня (L-1B)" за військово-обліковими спеціальностями "Організація зв'язку у Збройних Силах України". Подробиці за посиланням: Фаховий курс тактичного рівня (L-1B)

Говоримо про вступну кампанію 2021 року у ВІТІ у "Ранковій каві" на радіо Армія FM

Добавлено: 05.01.2021 Переглянуто: 493

Хто святкує новорічно-різдвяні свята, а хто готується стати курсантом в одному з найпрестижніших військових вишів країни. 5 січня о 10:10 під час "Ранкової кави" на радіо Армія FM заступник начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з навчальної роботи полковник Олексій Сілко розповів слухачам радіо та надав відповіді ведучій програми щодо особливостей вступної кампанію 2021 року у Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, зміни у правилах прийому до вишу, надав корисні поради з обрання спеціальності та підготовки до вступу у виш.