Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

Щодо порядку проведення навчального збору з курсантами заочної форми навчання (набору 2020 року)

Добавлено: 04.01.2021 Переглянуто: 171

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19” від 09.12.2020 щодо запровадження на території України посилених протиепідемічних заходів з 08 по 24 січня 2021 року, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводиться низка заходів щодо корегування освітнього процесу.

Навчальний збір з курсантами заочної форми навчання (набір 2020 року) буде проведено:

з 18 по 26 січня 2021 року – дистанційно у пунктах постійної дислокації, використовуючи можливості СДО ВІТІ імені Героїв Крут;

з 01 по 03 лютого 2021 року (спеціальність 125 Кібербезпека та 172 Телекомунікація та радіотехніка) та з 04 по 06 лютого 2021 року (спеціальність 122 Комп’ютерні науки, 126 Інформаційні системи та технології) – в інституті (з суворим дотриманням заходів спрямованих на запобігання виникненню та поширенню гострої респіратурної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

У разі зміни епідеміологічної ситуації та прийняття відповідних рішень, інформація щодо подальшого порядку проведення збору буде уточнена та розміщена на сайті Військового інституту.

Слідкуйте за інформацією на сайті.