Офіцери за призовом успішно склали перший навчальний модуль

Добавлено: 24.12.2020 Переглянуто: 749

Вчорашні цивільні, а сьогодні вже офіцери збройних сил опановують військову справу перед відправкою до місць проходження служби. Ставши на військовий шлях офіцери-зв’язківці звикають до суворої військової дисципліни та неухильного дотримання розпорядку дня. Щодня слухачі мають насичений навчальний графік, де вони здобувають усі необхідні військові знання та навички.

Офіцери прослухали та відпрацювали ряд курсів з загальновійськових дисциплін до яких входять: загальна тактика, топографія, тактична медицина, РХБЗ, вогнева підготовка, управління повсякденною діяльністю та інші. Результатами модулю викладачі залишились задоволені.

Попереду на офіцерів-зв’язківців чекають ще 2 насичених місяці навчання, де вони отримають ґрунтовні знання з професійної підготовки.