Додаткові бали при вступі до ВІТІ?

Добавлено: 19.12.2020 Переглянуто: 5567

Мотиваційний лист абітурієнта Військового інституту – це документ, що складається і подається вступником при вступі до Військового інституту у якому пояснюються причини, через які вступник вважає себе найкращим кандидатом для вступу на відповідну освітню програму/спеціальність інституту (протокол №4 від 24.11.2020 року, Правил а прийому до Військового інституту (Військового коледжу) у 2021 році.

Оцінка за мотиваційний лист, переводиться у шкалу від 100 до 200.

Подача мотиваційного листа

Військовий інститут приймає мотиваційні листи від абітурієнтів в період до 18.00 години 21.05.2021 року

Вступник у терміни відведені для подачі мотиваційного листа має надіслати на офіційну електронну адресу Приймальної комісії ([email protected] або [email protected]) скановану копію (фотокопію) мотиваційного листа, завіреного власним підписом. У темі електронного листа вступник зазначає прізвище, ім’я, по батькові і слова: “мотиваційний лист”. В тексті листа претендент обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю).

Завантажити: Вимоги щодо оформлення мотиваційного листа.

Критерії оцінювання мотиваційного листа./p> Відповідно внесених змін до ст.44 Закону України “Про вищу освіту”, згідно з якими прийом на навчання для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра та бакалавра здійснюється з урахуванням бала за мотиваційний лист, вага якого може становити від 0 до 1 відсотка конкурсного бала, за умови оприлюднення результатів його оцінювання на інформаційному стенді Приймальної комісії Військового інституту до початку основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання (до 21.05.2021 року).

Кількість балів

Виконання умов структури та порядку написання листа

176 - 200

У повній мірі розкрито мотивацію, амбіції, плани і цілі