У ВІТІ триває марафон Прямих ефірів

Добавлено: 12.12.2020 Переглянуто: 1788

У студії PR_MITIT вже царить передноворічна атмосфера та ми продовжуємо працювати й знайомити глядачів зі спеціальностями Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

12 грудня відбувся передостанній Прямий ефір Дня відкритих дверей – online на наших сторінках у Facebook та Instagram. Цього разу ми познайомили глядачів зі спеціальністю 253 Військове управління.

Випускники за спеціальністю 253 Військове управління - це справжні профі, знавці своєї справи та найкращі командири.

Підготовкою висококласних фахівців за спеціальністю 253 Військове управління займається кафедра Бойового застосування підрозділів зв’язку факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Начальник кафедри та курсанти – представники спеціальності розповіли про вступ на дану спеціальність, пріоритети навчання, тонкощі роботи після випуску з ВВНЗ та ще багато цікавинок пов’язаних зі спеціальністю.

Переглянути ефір ви можете за посиланнями:

253 Військове управління (інформація від 12.12.2020)

Хочемо нагадати, що 19.12.2020 о 10.00 на наших сторінках у Facebook та Instagram відбудеться останній Прямий ефір, який завершить наш марафон – 2020. У святковий день ми познайомимо наших глядачів зі спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка, а також: наприкінці Прямого ефіру на вас очікуватиме приємний сюрприз від нашої команди, тож – не переключайтесь та додивіться ефір до кінця!

Усім 36’6!